Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nie ma dwóch takich samych uroczystości, dlatego naszą ofertę zawsze dopasowujemy do Waszych oczekiwań!

Często pytacie, dlaczego nasze zdjęcia ślubne są takie lekkie i nieszablonowe. Otóż w reportażu ślubnym do minimum ograniczamy pozowanie, dzięki czemu osoby na zdjęciach są ubrane w naturalne emocje.  Korzystając z doświadczenia i kreatywności podczas pleneru ślubnego tworzymy dla Was pamiątkę, która przywoła emocje i najpiękniejsze wspomnienia!

Reportaż ślubny wykonujemy profesjonalnymi lustrzankami cyfrowymi, ale nie można zapomnieć o pięknej oprawie Waszych zdjęć, dlatego już w podstawowej cenie dostajecie ponadczasową fotoksiażkę, która może być oprawiona w płótno, ekoskórę lub skórę naturalną. Fotoksiążki i fotoalbumy wykonujemy w różnych rozmiarach i kolorach, a dzięki produktom najwyżej jakości albumy zachowają Wasze wspomnienia na długie lata. Korzystając z atrakcyjnych pakietów fotoalbumów możecie obdarować wspaniałą pamiątką, także Waszych Najbliższych.

Sesja narzeczeńska

800zł /

CENA ZAWIERA:

2 GODZINY FOTOGRAFOWANIA
30 ZDJĘĆ
KILKA WYBRANYCH LOKALIZACJI

PLENER ŚLUBNY

800zł /

CENA ZAWIERA:

2 GODZINY FOTOGRAFOWANIA
100 ZDJĘĆ
KILKA WYBRANYCH LOKALIZACJI
DOJAZD 1 zł/km

Dodatki

CENA ZAWIERA:

DRUGI FOTOGRAF - 1000zł
DODATKOWE ALBUMY - od 300zł
PAKIETY ALBUMÓW cena ustalana indywidualnie

CO NAS WYRÓŻNIA

APARATY NA 2 KARTY

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych aparatów, które zapisują zdjęcia na dwóch kartach minimalizujemy ryzyko utraty zdjeć, w przypadku uszkodzenia karty pamięci

100% ZAANGAŻOWANIA

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, każda para jest traktowana wyjątkowo i z pełnym zaangażowaniem

 

PROFESJONALNY SPRZĘT

”To nie aparat robi zdjęcia, tylko fotograf” Prawda i Fałsz w jednym zdaniu. Profesjonalny sprzęt, zapewnia przewagę i pozwala pracować w trudniejszych warunkach. Dzięki pełnoklatkowym aparatom i świetnym obiektywom nie są nam straszne ciemne kościoły i drewniane sale. Zdjęcia są ostre i kontrastowe nawet podczas tańca

BRAK PAKIETÓW

W naszej ofercie nie znajdziesz pakietów, zawsze pracujemy na 100%. Nie chcemy, aby pakiety ograniczały nasze zaangażowanie i kreatywność, a historia została niedopowiedziana lub niepełna

 

 

 

ZAPASOWY SPRZĘT

Wykonując zlecenia zawsze posiadamy zapasowe APARATY/OBIEKTYWY/LAMPY

 

UBEZPIECZENIE

Wesele to dynamiczna zabawa, chcąc wykonać niezapomniane ujęcia musimy razem z Wami być na parkiecie. Zdarzały się i będą się zdarzać wypadki, za które Wy nie ponosicie odpowiedzialności. W przypadku uszkodzenia sprzętu w trakcie wykonywania zlecenia nie ponosicie kosztów naprawy!

CO 2 TO NIE 1

Pracując w duecie otrzymujecie dwa spojrzenia na Wasze wesele w jednym reportażu, ale także bezpieczeństwo. W przypadku losowych zdarzeń takich jak choroba czy wypadek nie pozostaniecie bez fotografa.

KOPIA ZDJĘĆ

Zaraz po powrocie z wesela, zdjęcia są zapisywane w 3 kopiach: na dysku komputera, serwerze NAS i zewnętrzna kopia w chmurze. Nawet w przypadku kradzieży sprzętu z domu, Wasze zdjęcia są bezpieczne!


    Imię i nazwisko

    Adres email (wymagane)

    Data uroczystości

    Telefon

    Treść wiadomości(wymagane)