SESJA NARZECZEŃSKA – „po co nam sesja narzeczeńska?”

         Trafiliście na tą stronę, a więc zaryzykuje stwierdzenie, że szukacie odpowiedzi „po co nam sesja narzeczeńska?” Prawie wszystkie pary, które planują ślub zastanawiają się nad tym pytaniem. Jeśli chcecie poznać koniecznie przeczytajcie ten krótki poradnik 🙂

 

SESJA NARZECZEŃSKA – co się kryje za tą nazwą?

          Sesja narzeczeńska to bardzo potoczna nazwa, ale w rzeczywistości jest to po prostu sesja dwójki zakochanych ludzi. Tutaj pragnę uspokoić zwłaszcza męską połówkę – pierścionek i ponowne klękanie nie jest wymagane 😀 Sesja to przede wszystkim świetna zabawa, która pozwoli Wam czuć się pewnie i swobodnie w dniu wesela.

SESJA NARZECZEŃSKA – 8 zalet sesji przedślubnej

Poznajcie się na nowo

Okres przygotowań do wesela to bardzo pracowity czas, macie masę spraw do załatwienia orkiestra, sala, fotograf ślubny, kwiaty, suknia, garnitur, pierwszy taniec itd. już na samą myśl można dostać zawrotu głowy 😊 Dzięki sesji narzeczeńskiej złapiecie oddech w tym całym szaleństwie, spędzicie czas który będzie tylko dla Was, przypomnicie sobie od czego się zaczęło i co czujecie do siebie.

 

„Jesteśmy Niefotogeniczni” VS „ WOW jak pięknie wyglądamy!”

          Tylko do Was zależy z jakim podejściem obudzicie się w dniu wesela 😊 Często słyszę od młodych stwierdzenie, że są niefotogeniczni i zawsze powoduje ono uśmiech na mojej twarzy. Profesjonalna sesja narzeczeńska łatwo rozwiewa wątpliwości co do swojej fotogeniczności i dodaje DUUUUUŻO pewności siebie. Początkowa nie fotogeniczność zmienia się w „WOW jak pięknie wyglądamy!”

POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ – powtórek nie będzie!

          Narzeczeni wybierają fotografa ślubnego przede wszystkim na podstawie zdjęć, zapominając o tak ważnej kwestii jaką jest kontakt z fotografem i jego podejście dożycia. Są osoby przy których czujemy się dobrze i są osoby w towarzystwie, których się męczymy. Pamiętajmy, że z fotografem spędzimy kilkanaście godzin, wybierzmy takiego przy którym będziemy czuli się swobodnie i znajdziemy wspólny język. Na grupach ślubnych często przewijają się wpisy osób, które nie są zadowolone ze swoich zdjęć ślubnych, niestety w takiej sytuacji można powiedzieć jest już „musztarda po objedzie”. Dlatego sesja przed ślubna to świetna okazja na sprawdzenia kontaktu z fotografem i jego umiejętności. W przypadku problemów zawsze można zmienić decyzję.

 

 

Tworzycie historie

          Okres narzeczeństwa to kolejna cześć Waszej Historii czas w okres którym poznajecie się, coraz bardziej się kochacie. Sesja narzeczeńska może być upamiętnieniem tego etapu Waszego związku. Dlatego warto aby sesja narzeczeńska odbyła się w miejscu, które jest z Wami związane. Może to być miasto w którym się poznaliście, miejsce gdzie chodziliście na randki lub miejsce gdzie powiedziałaś „TAK”. Pewnego dnia Wasze dzieci zapytają „Mamo jak poznałaś tatę?” Gwarantuję, że oglądając zdjęcia z tego okresu nie jedna łza zakręci się w oku.

Oswojenie z aparatem

          Aparat nie gryzie, fotograf też nie gryzie – pomimo tego warto pewne kwestie przećwiczyć i poznać proste zasady. które pozwolą na zdjęciach wyglądać lekko i pięknie. Sesja narzeczeńska, może być pełna delikatności, czułości, miłości i intymności. Ubrani w emocję, możecie spełnić wszystkie swoje fotograficzne marzenia. Po sesji nawet nieśmiałe osoby przestają bać się aparatu.

 

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej jako prezent dla rodziców

          Ślub to wielka zmiana w życiu młodej pary, ale także w życiu rodziców. Dzieci wychodzą spod ich skrzydeł i zakładają nową rodzinę, a często rodzice zostają sami. Jeśli podarujecie im prezent w formie obrazu czy pudełka ze zdjęciami na pewno będą zachwyceni i nie raz do niego powrócą.

 

Fotograficzna dekoracja sali weselnej

          Nawet najpiękniejsza sala potrzebuje dekoracji związanych z Waszym dniem aby nadać swój wyjątkowy charakter. Zdjęcia możecie wykorzystać do dekoracji tablicy z rozmieszczeniem gości, śpiewników weselnych, przy księdze gości itd. W tym temacie ogranicza Was tylko wyobraźnia, w internecie znajdziecie mnóstwo inspiracji na niepowtarzalne dekoracje i dodatki z Waszymi zdjęciami.

 

 

Przystępna cena sesji

          Sesja narzeczeńska to kolejny dodatkowy koszt, ale warty swojej ceny, szczególnie jeśli jest zamawiany w pakiecie z reportażem wtedy cena takiej sesji zawsze jest atrakcyjna.

 

Kontakt
czas na wiadomość...

    Imię i nazwisko

    Adres email (wymagane)

    Data uroczystości

    Telefon

    Treść wiadomości(wymagane)